ویدیو های ساخت تجهیزات استیل

ویدیوهای ساخت تجهیزات استیل توسط تیم ترنج استیل

ویدئو ساخت میز عسلی استیل مدل Locobo در کارگاه صنایع ترنج استیل

میز عسلی استیل مدل لوکوبو از تولیدات صنایع ترنج استیل میباشد که بر حسب سفارش تولید میشود. این میز از گروه میزهای ژئومتری بوده که پایه های آن دارای طرح هندسی میباشد.
در این ویدئو که در کارگاه صنایع ترنج استیل فیلم برداری و تدوین شده است ، با مراحل ساخت این میز استیل آشنا میشوید.
فریم میز عسلی مدرن مدل لوکوبو از استیل استنلس بوده و دارای رویه سنگ شفاف ( transparent )به رنگ پرتقالی میباشد.

ویدیو ساخت میزهای عسلی مدل لوئیس با رویه سنگ و چوب

میزهای عسلی مدل لوئیس قابلیت قرار گرفتن در داخل یکدیگر را دارند. و در دو سایز بزرگ و کوچک و با دو رویه چوب و سنگ مرمریت مشکی از اسلب تری دی بلک در صنایع ترنج استیل تولید میشوند.

ویدیو ساخت میز جلو مبلی استیل-سنگ مدل پالا

میز های جلو مبلی با پایه ضربدری جزء جدیدترین مدل های میز جلو مبلی مدرن میباشند که با فریم و پایه استیل و رویه سنگ در صنایع ترنج استیل در ابعاد سفارشی و با رنگ های مختلفی از گونه مرمریت ها تولید میشوند.
این ویدئو مربوط به مراحل ساخت میز جلو مبلی مدل پالا در کارگاه ترنج استیل میباشد.

ویدیو مراحل تولید میز عسلی مدل گلوریا و میز جلو مبلی مدل بنیتا

در این ویدئو پروسه تولید میز های ژئومتری ( میز عسلی مدل گلوریا و میز جلو مبلی مدل بنیتا ) نمایش داده میشود. ساخت پایه میزهای سری ژئومتری به علت سه بعدی بودن ، از صعوبت خاصی برخوردار بوده و دقت عمل زیادی را جهت ساخت مطابق نقشه و طراحی سه بعدی میطلبد.

ویدیو مراحل ساخت میز عسلی ژئومتری مدل الینا ( کارگاه ترنج استیل )

میزهای عسلی ژئومتری از جدیدترین مدلهای میز عسلی با طرح مدرن میباشند که بصورت ترکیبی از چند متریال از قبیل ؛ استیل ( فلز ) برای فریم و پایه ها و چوب و شیشه برای رویه میز ساخته میشوند.
در این ویدئو مراحل ساخت میز عسلی ژئومتری مدل الینا که در کارگاه صنایع ترنج استیل فیلم برداری و تدوین شده است ، نمایش داده میشود.

ویدیو ساخت میز کنسول استیل مدل نیکلاس در کارگاه صنایع ترنج استیل

میز کنسول منحنی با پایه هایی به شکل خطوط شکسته و رندوم ، بر اساس سفارش یکی از مشتریان محترم ، مطابق با قوس منحنی قسمت لابی منزل طراحی و ساخته شده است. به علت اهمیت انطباق شعاع قوس منحنی میز کنسول با قوس دیوار ، ابعاد با دقت ۰٫۱ میلیمتر با استفاده از متر لیزری بصورت دو بعدی در محل برداشت شده و در کارگاه ترنج استیل ساخته شد.

ویدیو ساخت میز کنسول و آینه استیل مدل نیکا

مراحل پولیش و براق سازی فریم استیل میز کنسول مدل نیکا در این فیلم نمایش داده میشود. اصولاً آینه ای کردن استیل در ۴ مرحله انجام میگیرد و عملیات زمان بری بوده و نیاز به حوصله و صبوری تکنسین فنی دارد. برای رویه این مدل میز کنسول ، از شیشه دودی بنا به درخواست مشتری محترم استفاده شده است.
( شایان ذکر است که این میز کنسول استیل رو به سفارش یک نو عروس تولید کردیم که طرح و مدلش رو هم مطابق نظر ایشان ساختیم . انشالله خوشبخت بشن . )

ویدیو انتخاب اسلب سنگ برای رویه میز

از سنگهای مختلفی با طرح و رنگ های مختلف میتوان برای رویه میزها با پایه استیل استفاده کرد. این ویدئو مربوط به انتخاب صفحه سنگ طبیعی تری دی بلک میباشد که برای ساخت رویه میز ناهار خوری و میز جلو مبلی به سلیقه مشتری عزیزمان انتخاب شده است.
جهت مشاهده انواع سنگ های قابل انتخاب برای رویه میز ها میتوانید به این صفحه مراجعه نمائید .

ویدیو مربوط به ویترین استیل فروشگاه کفش فروشی

برای نمایش بهتر کفش ها در ویترین فروشگاه کفش فروشی ، قفسه ویترین استیل برای پشت شیشه مغازه به ما سفارش داده شد که در این ویدئو نمایش داده میشود. همانطور که در این فیلم که پس از چیدن کفش ها بر روی قفسه های استیل نیز دیده میشود ؛ براق بودن پروفیل های استیل مورد استفاده ، بر جذابیت کفش ها نیز تاثیر گذار شده و موجب شیک دیده شدن کفش ها میشود.

ویدیو ساخت جغد فلزی با استفاده از مهره و واشر در کارگاه صنایع ترنج استیل

در این کلیپ ، ما با استفاده از مهره ها و واشرهای زائداتی موجود در کارگاه ، یک المان جغد فلزی را ساختیم و به عنوان هدیه به یکی از مشتریان عزیزمان ( جناب آقای دکتر دستجردی ) هدیه دادیم.
جالب است که همین جغد فلزی کوچک ما ، به عنوان پروژه یکی از دروس مهندسی معماری مورد کنکاش دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نیز قرار گرفت.